Leden 2011

4. ledna 2011 v 13:26 | peejee
Původně jsem chtěl v průběhu roku tento blog zrušit. Četl jsem si, co jsem zde za ten rok a něco napáchal, a mnohde jsem se zarděl - takhle už bych to dnes asi nenapsal. Zazálohoval jsem si ty lepší kusy a čekal, až mne blog.cz vyzve, že nenapíšu-li něco podstatného, tak to smažou. Ovšem nic takového se nedělo, neboť, světe div se, docela dost lidí sem chodí, i když se tu už rok nic nestalo. Ovšem na podzim rozjel svůj blog Richard Stávek (http://stawek.blog.cz), a mně se tak strašně zastesklo po té svobodě mého vlastního prostoru...

Ačkoliv tedy mám a budu nadále plnit blog na www.ovine.cz, tam se budou spíš objevovat takové ty novinky, zajímavé informace, o které bych se chtěl s vínomilci podělit. Tenhle prostor zde bude spíš na takové uvolněné tlachání, momentální dojmy, nálady, subjektivní komentáře točící se samozřejmě kolem vína. Nic proti mateřskému ovine.cz, chovají se tam ke mně vzorně, nemám důvod si na něco stěžovat. Ten problém je ve mně - nějak při psaní tam beru víc ohledy na to, aby ovine.cz mělo nějaké renomé, abych to nějakým nevhodným plácnutím nepokazil té grupě dalších přispěvatelů, kteří by s tím byli hozeni do jednoho pytle. Takže tam seriozno, zděs něseriozno, ale lehčeji, okřídleněji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jo jo | 4. ledna 2011 v 15:13 | Reagovat

Super, uz se tesim na "mene seriozni" clankly :) Na ovine.cz mi navic extremne vadi absence RSS (tak mj. mam prehled, co jsem cetl) a absence RSS na prispevky od uzivatele p.j. Navic postupna editace jednotlivych mesicu blogu znamena, ze bych ty clanky musel kontrolovat denne :( Tady mi to vyhovovalo daleko vic.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama